Odbiór elektroodpadów

• Sprzęt IT, teleinformatyczny i telekomunikacyjny

Utylizacja między innymi komputerów, laptopów, tabletów, telefonów komórkowych, routerów, modemów oraz sprzętu specjalistycznego w skład którego wchodzą różnorodne urządzenia i narzędzia specjalistyczne wykorzystywane w branży IT, teleinformatycznej i telekomunikacyjnej, takie jak specjalistyczne komputery, testery sieci, oscyloskopy, czy też sprzęt laboratoryjny.

• Sprzęt audiowizualny

Szybki rozwój technologii powoduje stałe zmiany w sprzętach firmowych, oferując coraz to lepsze możliwości. Stąd też potrzeba utylizacji sprzętu do przetwarzania, nagrywania, odtwarzania oraz wyświetlania dźwięku i obrazu. Są to na przykład telewizory, odtwarzacze DVD, kamery video, aparaty fotograficzne, słuchawki i głośniki oraz kamery monitoringu.

• Wielkogabarytowe urządzenia

Duże rozmiary i znaczne wagi – tak jak w przypadku maszyn przemysłowych i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle, między innymi kompresory, urządzenia chłodnicze, obrabiarki CNC, drukarki przemysłowe, urządzenia do przetwarzania metali, maszyny produkcyjne. Jest to również utylizacja sprzętu medycznego, jak na przykład tomografy komputerowe, rezonanse, aparaty RTG, aparatury do diagnostyki medycznej oraz sprzęt rehabilitacyjny.

• Małogabarytowe urządzenia

Niewielkie rozmiary i niska masa – smartfony, tablety, smartwatche, drony, powerbanki, urządzenia IoT i wszelkie inne akcesoria mobilne są często używane w życiu codziennym, ale i również w biznesie. Rzeczy te powinny być oddane w celach recyklingu i odzysku cennych materiałów, które mogą być ponownie wykorzystane w produkcji nowych urządzeń lub innych produktów.

 

Dane firmy

Waste World Sp. z o.o.
ul. Stanisława Witkiewicza 9A
44-102 Gliwice

NIP: 6312696500
KRS: 0000891104
REGON: 388531596
BDO: 000525517

Biuro handlowe

Waste World Sp. z o.o. - odbiór odpadów
ul. Stanisława Moniuszki 20A
41-902 Bytom

Kontakt

e-mail: odpady@wasteworld.pl
tel.: +48 32 496 84 62
tel.: +48 505 961 076